Postanowienia ogólne
 
Użytkownik akceptując regulamin portalu OdnawialneŹródłaEnergii.pl  wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez serwis jego danych, teraz i w przyszłości, zgodnie z polskim prawem, w szczególności Ustawą o ochronie danych osobowych. Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia.
 
Respektowanie Państwa prywatności w naszym serwisie,  jest zgodne z przepisami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 sierpnia 1997 roku. Dz. U. Nr 133 poz. 883.
 
Dane osobowe, bezpieczeństwo danych
 
Portal OdnawialneŹródłaEnergii.pl  zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo Twoich danych osobowych i prawo do zachowania prywatności. Portal nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych użytkowników.
 
Użytkownik jest zobowiązany do zachowywania ostrożności, nie przekazywania haseł kont osobom trzecim. Należy zawsze pamiętać, aby po skończonej pracy wylogować się z serwisu. Za wykradzione dane w skutek nieostrożnego zachowania użytkownika administrator nie odpowiada.
 
Każdy użytkownik który dokonał rejestracji ma dostęp do dotyczących go danych w celu ich edycji. Na prośbę użytkownika konto jest usuwane, po wcześniejszej informacji z adresu email użytego podczas rejestracji.
 
Niezapowiedziane wiadomości
 
Operator/administrator portalu zastrzega sobie prawo do wysyłki niezapowiedzianych wiadomości  informacji związanych z działaniem serwisu (potwierdzenie rejestracji, informacji, powiadomień odnośnie ofert, wpisów, postów, zmiany regulaminu, itp.)
 
Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących nowości, wydarzeń, informacji zamieszczanych na stronach Serwisu.
 
Serwis eBiomasa.pl.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności użytkowników i klientów strony.
 
Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości od innych użytkowników w celu nawiązania kontaktu,  odpowiedzi na zamieszcone oferty na giełdzie, 
 
Funkcjonowanie portalu
 
OdnawialneŹródłaEnergii.pl -  wykorzystuje pliki ciasteczek, przechowywane przez przeglądarki internetowe użytkowników. W plikach tych znajdują się informacje, pozwalające na zachowanie indywidualnych ustawień użytkownika, obejmujących logowanie do niektórych części serwisul. Pliki ciasteczek nie są wykorzystywane do pozyskiwania jakichkolwiek informacji o użytkownikach serwisu ani śledzenia ich nawigacji.
 
Na stronach portalu OdnawialneŹródłaEnergii.pl wyświetlane sa reklamy w ramach programu Google Adsense. Niektórzy z reklamodawców wykorzystujących Google Adsense mogą korzystać z plików ciasteczek, celem uzyskania informacji i numerze IP użytkownika, nazwy sieci przez którą się łączy oraz rodzaju wykorzystywanej przez użytkownika przeglądarki. OdnawialneŹródłaEnergii.pl nie odpowiada za politykę prywatności reklamodawców.
 
W celach technicznych i statystycznych serwis może zbierać dane np. adres IP.  Dane techniczne mogą być wykorzystane w celach rejestrowania nadużyć. W razie naruszenia prawa dane te mogą być udostępnione odpowiednim organom zgodnie z obowiązującym prawem.
 
Prawa autorskie
 
C Copyright by OdnawialneŹródłaEnergii.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Copyright © OdnawialneŹródłaEnergii.pl. All rights reserved.
stat4u

Zaloguj się lub Załóż konto

ZALOGUJ SIĘ