Uwaga

Forum jest w trybie tylko do czytania.

Ile kosztuje domowa Instalacja fotowoltaiczna?

1 rok 2 miesiąc temu #732 przez Anonim
Ile kosztuje kompletna domowa Instalacja fotowoltaiczna z montażem na dachu? Interesuje mnie tak ok 3 KW, wyczytałem że instalacja 3kW to do 3000kWh rocznie produkcji energii, u mnie zużywamy ok 2700kWh rocznie, więc chyba będzie git :)
1 rok 1 miesiąc temu - 1 rok 1 miesiąc temu #750 przez maciek233
Cześć, musisz się skonsultować z jakaś firmą która wykonana dla ciebie projekt. Aktualnie chyba nie ma dofinansowań, ale sprawdź na internecie gdzie w twojej okolicy jest jakaś firma która się tym zajmuje.
1 rok 2 tygodni temu #761 przez kalmari
co do dofinansowań to PROSUMENT albo RYS (ma ruszyć od 2016) i widziałem też u producenta pomp ciepła w zestawach dofinasowania. sprawdź vikersonn
6 miesiąc 1 tydzień temu #867 przez Odnowiony
To zależy jakiego sprzętu użyjesz i gdzie go kupisz. Rozstrzał cenowy jest naprawdę spory. Zobacz sobie jak ceny wyglądają tutaj: ozemarket.pl/
6 miesiąc 2 dni temu #873 przez Nimor
Ja płaciłem dwa lata temu 20 tysięcy z montażem, teraz może trochę taniej. Różnie, zależy od wielu czynników :)

Lepiej późno niż później :)
1 miesiąc 2 tygodni temu #1039 przez kalmari
Mikroinstalacja fotowoltaiczna 3kWp w skład, której wchodzą: moduły fotowoltaiczne 3kWp, system montażowy, inwerter, okablowanie oraz zabezpieczenia prądowe DC i AC – dostawa, montaż oraz uruchomienie, to koszt 20k. vikersonn daje teraz na to 10% rabatu
Czas generowania strony: 0.163 s.

Please publish modules in offcanvas position.